Dámska domáca obuv


Domáca obuv

Kúpte si domáca obuv, súčasť každej domácnosti. Domáca obuv je najvyužívanejším typom obuvi. Už len preto, že ju využíva úplne každý od malých detí až po seniorov. Iste ste počúvali už od svojich rodičov neustále Ponúkané k tomu, aby ste si doma vzali "papuče" a nechodili bez nich. A aj keď sa to niekedy možno nerado priznáva, mali pravdu. Domáca obuv totiž chráni nohy pred zimou. Predíde tak zbytočnému nachladnutí a chrániť naše zdravie by malo byť prioritou každého z nás. Táto obuv sa okrem domácnosti využíva tiež v škole, škôlke, na chalupe, ale aj v práci. Domáca obuv má aj tú výhodu, že ju môžete kúpiť unisexovú, teda nemusíte rozlišovať pánske od dámskych a hocikedy vám urýchli a uľahčí výber a nákup. Ale ak si to situácia a potreby žiadajú, možno si samozrejme vybrať domáce obuv ako pre dámy, tak aj pre pánov.

Dámy, ak vám to vyhovuje aj doma môžete chodiť v obuvi so zvýšenou podrážkou a menším širokým podpätkom. Tieto domáce papuče ponúkame s otvorenou špičkou a pásky. Dámsku domáca obuv predstavujú na našich stránkach dve obľúbené značky, ktorými sú Reiker a TanahLot. Reiker je značka o nadštandardné pohodlnosti. Typický je pre túto značku ANTISTRESS a vystlaná stielky, ktoré majú priaznivý vplyv na vaše chodidlá i pri celodennom nosení. ANTISTRESS je technológia, ktorá zaručuje u obuvi, odľahčenosť, flexibilitu, viac absorbuje nárazy pri došliapnutí, ľahko sa prispôsobí každej nohe a je priestrannejší. TanahLot je obuv vyrábaná v Španielsku a každý pár príjemne nielen vyzerá ale aj pekne vonia.

Presvedčte sa sami. Ďalším typom dámskej domáce obuvi sú papuče s guľatou, plnou špičkou z mäkkého, hebkého textilu s vyměkčeným vnútrom. Vďaka nemu budú vaše nohy stále ako v bavlnke. Vybrať si môžete z niekoľkých motívov ako sú veselá zvieratká a ďalšie vtipné motívy. Pánska domáca obuv potom ponúka varianty v podobe papúč s otvorenou i uzavretou špičkou z Nabuk alebo z mäkkého, hebkého textilu, ktoré sú navyše zateplené a iste vás aj pobavia ich vtipné vzory. Pretože ani domáca obuv nemusí byť nudná a fádna. Ďalšou možnosťou pánskej domáce obuvi sú papuče z textilu a syntetického materiálu v tmavších odtieňoch s otvorenou špičkou a pásky. Domáca obuv s pevnou podrážkou má aj tú výhodu, že v nich môžete vykročiť aj na záhradu alebo si vyzdvihnúť poštu zo schránky.

Navyše domáca obuv býva v našej krajine tiež tradičným vianočným darčekom, ktorý vždy minimálne pobaví. Aj keď domáci obuvi nie je nikdy dosť a každý má v zásobe nejaký ten pár domácej obuvi navyše v prípade, že prídu vaši rodičia, starí rodičia či priatelia a blízki na návštevu. Domáca obuv je zo všetkých typov topánok najviac využívaná, a to po celý rok. Je naozaj dôležité, aby vám obuv bola maximálne pohodlná a cítili ste sa v nej dobre. Navyše čím kvalitnejšie obuv, tým dlhšie vám vydrží a vy tým aj ušetríte. Vianoce sa blížia a ak ešte neviete, čo dať celej rodine pod stromček, potom ste na správnom mieste. Vyberte treba každému domáca obuv s vtipnými motívmi, ktoré každého člena rodiny vystihujú a spoločne sa zasmejte, pretože smiech je obzvlášť v dnešnej dobe dôležitý.

ObuvZóna

www.obuvzona.sk

Veríme, že si z našej širokej ponuky obuvi a kabeliek vyberiete tovar, ktorý presne zodpovedá vašim predstavám.

powered by 3sixty, s.r.o. with E-shop Shop360

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu online. V prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.