Dámske čižmy


Kozačky

Vyberte si čižmy, trefu do čierneho medzi štýlovými topánkami. Každá žena a slečna by vo svojom botníku mala mať aspoň jeden pár čižiem. Sú to práve čižmy, ktoré opticky predlžujú nohy, a vaše nohy sú neodolateľne krásne a sexy, a okrem toho tiež dokonale podčiarkujú vašu ženskosť. Čižmy sú populárne predovšetkým v chladnejšom období, teda s príchodom jesene a zimy, ale sú tiež skvelou variantou pre jar.

So zárukou možno o čižmách vyhlásiť, že nikdy nevyjdú z módy, či už sú vám prednejšie čižmy na nižšom alebo vyššom podpätku, platforme alebo obľúbenom kline, ktorý predovšetkým pri námraze lepšie udržuje stabilitu. Typ podrážky / podpätku ale nie sú jediným kritériom pre výber čižiem, ktoré vám padnú ako uliate. Exkluzívne pre vás máme kľúčovú a základnú kategóriu pre správne zvolenie topánok. Tou je objem lýtka. Túto kategóriu obchody bežne nezaraďujú, ale my vieme, čo je pre vás to najlepšie. Pomôžeme vám tak predísť nelichotivému výberu čižiem, keby vám obuv príliš od lýtka odstávali alebo naopak ste mala problém topánku vôbec obuť. Práve preto sme pre vás kategórie rozdelili a vy si tak jednoducho môžete vyberať topánky v danej velkosti / šírke lýtka bez obáv, aby vám sedeli.

Potom, čo nájdete svoju kategóriu v oblasti lýtka, (úzka lýtka S, štandardné M a široká L a XL) je naporúdzi výber typu zapínania. Klasické čižmy so zapínaním na zips. Jednoduché, no elegantné a obľúbené. Čižmy na zapínanie zipsom sú obľúbené pre svoju jednoduchú a rýchlu manipuláciu, ale aj preto, že neruší dizajn topánky. Naopak čižmy na šnurovanie môžu byť zaujímavým doplnkom, ktorý topánku ozvláštni. Tretím typom kozačiek sú kozačky naťahovacie. Topánku obujete bez väčších ťažkostí a môžete sa z nich okamžite tešiť, ťahanie zipsu či šnurovanie. Záleží, čo vám najlepšie vyhovuje. Naťahovacie čižmy nájdete najčastejšie v podkategórii vysokých kozačiek nad kolená, známe ako mušketýrky.

Pokiaľ vyhľadávate nižšia typ obuvi, potom vám iste budú sedieť tá pod kolená alebo nižšia, zhruba do polovice lýtok. Každé postave lichotí iná výška čižmy, aj na tento fakt je vhodné brať ohľad. Ak nevyhľadávate zrovna "fashion, mestský či elegantný" štýl topánok, nemusíte zúfať. V našej obsiahlej ponuke pre vás máme aj vojenský a motorkársky štýl, ktorý si môžete vziať do mesta, ale hlavne do prírody, kde maximálne nájde svoje využitie. Nielen pre tieto účely je dôležitý výber materiálu obuvi. Ak chcete staviť na luxus, potom sú práve pre vás najlepšie čižmy z kože. Tá zaručí dokonale elegantný dizajn a dlhoročnú záruku kvality. Prevedenie je buď v prírodnej koži, ponúkame vám ale aj brúsenú a lakovanú kožu. Iste sa vám budú hodiť čižmy v béžovom prevedení alebo tiež hnedej, čiernej či v kombinácii týchto farieb. Ak sa často pohybujete na miestach, ktoré oplývajú snehom, dažďom a chladným počasím, potom vás definitívne poteší čižmy z GORE - TEX. Materiálu, ktorý zaručuje extrémnu odolnosť proti mrazu, odolné proti vetru a vode, a zároveň zaručuje priedušnosť. Obuv s touto membránou je najkvalitnejší obuvou pre zimné obdobie. Zaručujeme vám tak pohodlie aj v extrémnych mrazoch. Svoje priaznivkyne si iste nájdu aj čižmy z nubuku. V prípade, že vyhľadávate čižmy zo syntetického materiálu, nájdete ju v našej ponuke. Vyberať môžete zo širokej škály farebných odtieňov, rovnako ako u čižiem z textilu. To všetko nájdete tiež pod svojimi obľúbenými značkami, ktoré dodávame pre vás, vaše pohodlie a štýl.

ObuvZóna

www.obuvzona.sk

Veríme, že si z našej širokej ponuky obuvi a kabeliek vyberiete tovar, ktorý presne zodpovedá vašim predstavám.

powered by 3sixty, s.r.o. with E-shop Shop360

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu online. V prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.