Pánske žabky


Žabky

Zažite pohodlie v žabkách, stačí si len vybrať z ponuky. Pánske žabky stále naberajú na popularite. Hoci v minulosti neboli tak bežnými, čas sa posunul a s ním i pánske móda, ktorá vám ponúka viac možností. Ako sú práve žabky, ktoré sú úplne ideálne v teplom období, keď sú najviac využívané pri vode a pri ďalšej voľnočasové aktivite. Vďaka materiálom sa nemusíte báť ani vody, ale ani si vziať žabky do mesta. Aj žabky môžu byť ležérne. Páni, vaše nové žabky si môžete vyberať hneď v niekoľkých kategóriách, keď jedna z nich je venovaná práve materiálu.

Vyberať môžete žabky z textilu či syntetického materiálu. Tieto dva typy sú jednoduché na údržbu a hodia sa predovšetkým do neformálneho prostredia spolu aj s oblečením. Jednoducho povedané sú vhodné do prírody alebo do mesta s priateľmi, ak sa len tak prechádzate a nejdete práve do luxusnej reštaurácie. Tam všeobecne nepatria žiadne žabky. Ale trochu luxusné, ležérne a elegantné sú žabky z kože, ktoré predsa len pôsobia decentnejšie. Zaručená je aj ich kvalita a odolnosť materiálu. Rozhodne sa nemusíte báť do týchto žabiek zainvestovať.

Radi kombinujete farby alebo sa držíte univerzálnych odtieňov? Žabky sú všeobecne neformálny štýl, takže sa nemusíte báť zaexperimentovať a zaobstarať si takú farbu, ktorá je pre vás výzvou. Pokorte svoje hranice a vyjdite ústrety novému štýlu v nových žabkách. Iste aj v tejto kategórii nájdete svoju obľúbenú značku topánok a možno tiež objavíte nové značky, ktoré vás zaujmú. Reagujeme na vaše nároky, a preto vyberáme také výrobcu, ktorí tieto nároky spĺňajú. Primárne ide o kvalitu, ktorá je zaručená. Žabky vám môžu vydržať nejednu sezónu.

Spoľahnúť sa môžete na ponúkané značky ako sú GANT, Gumbies, Pikolinos, Plakton či Rieker. Využite našich akčných ponúk a zliav, vďaka ktorým ušetríte peniaze a môžete sa tak z nákupu radovať dvakrát. Alebo si v našom filtri môžete zadať cenovú reláciu, v ktorej sa vo výbere chcete pohybovať a potom už nezostáva nič jednoduchšie a príjemnejšie ako si vybrať žabky, ktoré vám skvele poslúžia a urobia radosť.

ObuvZóna

www.obuvzona.sk

Veríme, že si z našej širokej ponuky obuvi a kabeliek vyberiete tovar, ktorý presne zodpovedá vašim predstavám.

powered by 3sixty, s.r.o. with E-shop Shop360

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu online. V prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.