Dámske žabky


Žabky

Vyberte si žabky už teraz a tešte sa s nimi na príchod leta. Žabky sú topánky, ktoré rozhodne patria do vášho botníku, je to obuv, ktorá sa vždy hodí. Pohodlná a jednoduchá obuv, ktorú rýchlo obujete a môžete bez otáľania vyraziť von. A keď je ich sezóna u konca, stále je ešte môžete využiť na nosenie doma. Neváhajte a vyberte si žabky, ktoré s vami strávia nielen leto. Žabky patrí k najobľúbenejšie letnej obuvi. Ak si vyberiete tie správne, budú vaše ako v bavlnke. S žabkami od našich dodávateľov vám to môžeme zaručiť. Žiadne nepríjemné pocity, keď každý krok je utrpením. Chceme pre vás to najlepšie a ponúkame vám spektrum žabiek, medzi ktorými si zaručene vyberiete. Chcete byť aj v žabkách ako princezná alebo dávate prednosť originálnemu dizajnu alebo športovému štýlu, kde aj v jednoduchosti je krása? Všetko pre vás máme.

Žabky v letnom sparne môžete nosiť nielen na kúpalisko, pri mori a na ďalších miestach, určených pre relaxáciu. Žabky si môžete vziať s kľudným svedomím aj do mesta a na ďalšie verejné miesta, či už sú vaše požiadavky na módny vzhľad akokoľvek náročné. Vybrať si môžete ako z žabiek v jednoduchom športovom štýle alebo štýlových žabiek s vypracovanými detailmi. Skrátka ani obuv ako sú žabky nepodceňujte. Žabky predstavujú predovšetkým jednoduchosť a pohodlnosť, čo sa týka samotného nosenia. Nie je nič horšie, ako keď vás žabky režú, spôsobujú vám pľuzgiere či iné nepríjemnosti. Potom je vaša všetka pozornosť zameraná len na bolesť a nemôžete vnímať krásu dňa. To sa s žabkami od našich kvalitných dodávateľov a pri správnom výbere nestane. Žabky sa vyrábajú z kvalitného materiálu, ktorý predchádza spomínaným neduhom.

Tým je napríklad prírodná a brúsená koža, ktorá dodáva žabkám pridanú hodnotu. Žabky z tohto materiálu sú kvalitné a napriek jednoduchosti aj elegantné. Koža sa skvele prispôsobuje vašej nohe, a tak si môžete dopriať komfortné nosenie a chôdzu, ktorú vám žabky z kože doprajú. Navyše koža hneď nepodľahne prechodenom a obnosenia, a tak si ich nosenie môžete užiť aj nadchádzajúcu sezónu. Kožené žabky si môžete kúpiť v klasickej čiernej farbe, ktorú si môžete vziať k akémukoľvek farebne zladenému outfitu. Okrem čiernej vám ponúkame tiež svieži letný farebné prevedenie v žltej alebo červenej farbe. Nebojte sa ale ani siahnuť po luxusných žabkách v striebornej alebo bielej koži. Ďalšou alternatívou je klasickej hnedej prevedení. Ak hľadáte iný materiál, potom pre vás máme žabky zo syntetického materiálu a textilu.

V tejto podobe si môžete vybrať jednofarebné aj viacfarebné žabky. Jednoduché alebo s najrôznejšími ornamentami a doplnky. Ďalším variantom žabky môže byť aj klin, vďaka ktorému sa vaše nôžka opticky predĺži a pridá vám na sexappealu. Pretože aj v žabkách dokážete byť príťažlivá. Žabky na kline sú veľmi pohodlné na nosenie a prináša plnohodnotnú alternatívu k lodičkám. Vyberte si svoju obľúbenú farbu, ktorú vám syntetika a textil ponúka. Čierne a biele prevedenie je samozrejmosťou. Máte náladu rozžiariť deň v ružovom, červenom, modrom a inom farebnom prevedení? Alebo sa chcete obuť do metalických žabiek? Neobmedzujte sa len na jednu farbu, pretože čím viac máte možností, tým lepšie. Smelo teda do výberu.

ObuvZóna

www.obuvzona.sk

Veríme, že si z našej širokej ponuky obuvi a kabeliek vyberiete tovar, ktorý presne zodpovedá vašim predstavám.

powered by 3sixty, s.r.o. with E-shop Shop360

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu online. V prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.