Pánske šľapky


Papuče

Páni, už máte vo svojom botníku papuče? Ak ešte nie, tu na vás čakajú. Šľapky majú tú výhodu, že môžu byť univerzálne. Vziať si ich môžete do prírody, na prechádzku, na kúpalisko alebo aj do mesta. Skvele sa hodí k športovému oblečeniu, ale aj k neformálnemu outfitu. Šľapky sú ale skvelé a nepostrádateľné na domáce použitie. Práve tam sa môžete smelo odvážiť aj pre výber papúč s obľúbenou filmovou postavou či vtipnými motívmi.

Doprajte pohodlie svojim nohám po celom dni a obujte sa do pohodlných papúč na doma, ktoré môžu byť napríklad z textilu. Práve papuče z textilu môžu byť v rôznorodom farebnom prevedení a širokou škálou motívov. Vnútro obuvi je tiež textilný, ale stielka je zmäkčená, čo prináša vašim chodidlám pohodlie, ale aj teplo, čo oceníte predovšetkým v chladnom období alebo napríklad na chalupe. Okrem domácich papúč z textilu si môžete vybrať tiež papuče zo syntetiky, ktoré majú voľnú špičku, kadiaľ cirkuluje vzduch a dovoľuje tak nohám voľne dýchať Praktické je to zvlášť v letnom období. Tento typ papúč si môžete kúpiť aj v prírodnej koži. Vďaka nej sa z obyčajných papúč stáva elegantná obuv, ktorú si môžete vziať napríklad do mesta.

Navyše koža vydrží naozaj dlho, pokiaľ do nej investujete, vydrží aj niekoľko sezón. Kožené šľapky je najčastejšie v univerzálnej čiernej farbe, ktorá sa hodí úplne ku všetkému. Vybrať si ale môžete tiež štýlovú hnedou alebo tmavo modrú. Ak dávate prednosť uzavreté špičke, môžete si okrem papúč z textilu vybrať tiež nadčasové nubukovej šľapky v tmavo šedej farbe. Tento typ obuvi je tiež často využívaný v zamestnaní. Vybrať si môžete tiež podľa značiek, ktoré ponúkame. Všetky disponujú vysokou kvalitou obuvi, v ktorej sa budete cítiť ako v bavlnke.

Vyberať môžete zo značiek Pikolinos, Plakton, Rieker a Tanahlot. Vyberte si štýl, aký vám vyhovuje a aký vás predstavuje, ale hlavne, aký je vám pohodlný, nech je to športové alebo mestský štýl, vždy si u nás vyberiete, a to aj v širokej škále veľkostí obuvi. V našom filtra si tiež môžete nastaviť cenovú reláciu, za ktorú si obuv chcete zaobstarať. Teraz už stačí len pár kliknutí a obľúbené papuče sú vaše.

ObuvZóna

www.obuvzona.sk

Veríme, že si z našej širokej ponuky obuvi a kabeliek vyberiete tovar, ktorý presne zodpovedá vašim predstavám.

powered by 3sixty, s.r.o. with E-shop Shop360

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu online. V prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.