Svadobná obuv pre nevesty


Svadobná obuv

Vyberte si jedinečnú svadobné obuv pre váš veľký deň, v ktorej urobíte svoje životné kroky. Snáď každé dievča si od mala predstavuje svoj veľký deň a už v útlom veku má jasnú predstavu aj o najmenších detailoch a obzvlášť potom o šatách a samozrejme aj svadobné obuvi. Aké boli vaše predstavy? Pre niekoho je svadba len formalitou a pre iného najväčším dňom v živote. Či už sa radíte k tej či onej predstave o svadbe jedno je kľúčové, aby vašich pár krokov za slobodna a mnoho nových ako novomanželka, bolo vždy v pohodlí. Obuv na svadbe vám musí byť maximálne pohodlná a jediné na čo sa musíte sústrediť sú vaše kroky do novej životnej etapy. Každá nevesta sa vidia inak, čo je ale vždy spoločné je to, aby si svoj / spoločný veľký deň absolútne užila a bola jedinečná. Niekto sníva o svadbe na zámku a iní treba zase na lúke alebo na záhrade v rodinnom kruhu či formálne na radnici. Každý typ svadby si žiada aj vhodnú obuv.

Ťažko sa budete prechádzať na vysokých ihlách uprostred prírody. Alebo si naopak nevezmete tenisky na zámok. Ku každej neveste patrí jej osobitý štýl, ktorý ju vystihuje a vďaka ktorému je výnimočná. A aké sú vaše predstavy? Vidíte sa ako princezná alebo rebelka? Alebo ste jednoducho pohoďáčka? Či už ste akákoľvek, vždy pre vás máme vhodnú obuv priamo pre váš štýl. Ak sa radíte k nevestám, ku ktorým neodmysliteľne patrí črievičky na podpätku, potom vás iste nadchnú tých z našej ponuky. Vybrať si môžete výšku podpätku presne takú, aká vám vyhovuje a v ktorej si budete istá. Ponúkame vám nízke, stredné, ale aj vysoké podpätky. Samozrejme si môžete vybrať aj šírku podpätku, tak aby sa vám šlo čo najlepšie nielen k svojmu ženíchovi. Lodičky si ďalej môžete vyberať s otvorenou alebo uzavretou špičkou.

Ak sú vašimi favoritkami lodičky s uzavretou špičkou, potom je naporúdzi rozmyslieť si, či preferujete guľatú alebo špicatou špičku a ak sa vydávate v teplom období, môžete premýšľať aj nad sandálky. Tie, ako už je zvykom, ponúkame hneď v niekoľkých variantoch - bez podpätku, na platforme, na kline a na podpätku. Čo vám dáva naozaj veľa možností. Sandálky majú tú výhodu, že sú krásne priedušné a vďaka našim kvalitným výrobcom tiež pohodlné, čo samozrejme platí aj pre lodičky. Budete v nich kráčať tak ľahko, že budete mať pocit, ako by ste žiadne topánky ani nemala. Pásky u sandálov môžu byť jednoduché alebo zdobené, kedy aj pásky môžu byť v klasickom alebo originálnym, atypickom prevedení. Všetko sa odvíja od vášho štýlu. Pokiaľ chcete mať nohu vyvýšenú, ale nie ste priaznivkyňou podpätkov, máme pre vás skvelé riešenie v podobe obľúbeného kline, ktorý spája tieto dve požiadavky. S trochou zveličenia sa dá povedať, že ste ako princezná Kolobežka, obuté - neobutá, na podpätku - bez podpätku.

Topánky na kline skvele vyzerajú, opticky zmenšujú nohu, respektíve chodidlo, ale zároveň plní funkciu podpätku, teda dodávajú nohe sklon a výšku. Pritom je vaša noha v pohodlí, ako by ste bola v teniskách. A aj tu si môžete voliť medzi otvorenou a zatvorenou špičkou, naviac aj pätou. Keď bola reč o teniskách, sú aj nevesty, ktoré vsádza na pohodlie, trochu rebelantstva, a i výstrednosť. A prečo nie, doba je taká, že si na svadbu môžete obuť pokojne tenisky. Biele tenisky sú odjakživa štýlové a hodia sa teda aj na svadbu. Obzvlášť, ak sa vzdávate napríklad v prírode alebo k vám tenisky jednoducho neodmysliteľne patrí. Pravda je taká, že ak máte dlhé šaty, môžete pod ne tenisky schovať, ak nechcete, aby boli viditeľné. V poslednej dobe sa stáva trendom jednoduchosť ako je napríklad jednoduché tielko s tylovou sukňou a práve teniskami, ktoré si môžete vybrať nízke alebo členkové. Rozhodnutie necháme na vás.

V prípade, že nechcete ani podpätky, ale ani nie tenisky, potom je pre vás jasná voľba v podobe balerínok. Tie zlučujú pohodlie a zároveň eleganciu. Balerínok môžu tiež využiť nevesty vysokého vzrastu, ktoré by boli nerady ešte vyššia. Tento typ svadobné obuvi je v ponuke s otvorenou alebo zatvorenou pätou. V jednoduchom štýle alebo zdobené. To všetko v prevedení prírodná, brúsené alebo lakovanej kože, syntetického materiálu, textilu či kombináciou materiálov. Najtypickejšie farbou svadobné obuvi je biela a celkovo sa nesie vo svetlých tónoch ako je ďalej béžová, strieborná, ale aj svetlo ružová či svetlomodrá, zlatistá alebo telová. Svadobné obuv by mala ladiť s so svadobnými šatami a doplnkami a nemala by ju narušovať. Pokiaľ hovoríme o štandardoch. Topánky si možno tiež zvoliť v lesklej či matnej farbe a buď v jednoduchom prevedení alebo s rôznymi ozdobami a detaily, ktoré obuv robia zaujímavejšie. Širokú ponuku máme aj pre nevesty, ktoré nechcú zapadať do štandardov, a naopak chcú mať ojedinelú obuv, ktorá bude kontrastná alebo výrazná oproti šatám. Stačí si do filtra zadať vašu predstavu - farby, materiál či štýlu a môžete smelo vyberať topánky, ktoré budú pre vás tie pravé ako ste vy pre vášho ženícha. Želáme vám veľa krásnych krokov životom.

ObuvZóna

www.obuvzona.sk

Veríme, že si z našej širokej ponuky obuvi a kabeliek vyberiete tovar, ktorý presne zodpovedá vašim predstavám.

powered by 3sixty, s.r.o. with E-shop Shop360

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu online. V prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.